Menu
Człowiek, który nie czyta dobrych książek, w niczym nie jest lepszy od tego, który w ogóle nie umie czytać

Mark Twain

Kontakt

Wydawnictwo AzylWydawnictwo Azyl

Jesteśmy wydawnictwem, pełnym zapału, idei i niekonwencjonalnych pomysłów.  Nie mamy żadnych gotowych formularzy kontaktowych, standardowych wzorców i przygotowanych szablonów. Uznaliśmy, że każda sprawa jest inna i dlatego powinniśmy ją rozpatrywać indywidualnie. Stąd też prosimy o zapoznanie się z mailami kontaktowymi, które prezentujemy poniżej.

Jeżeli chcą się z nami Państwo skontaktować w sprawach redakcyjnych, prosimy o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Jeśli są Państwo księgarnią lub hurtownią zainteresowaną współpracą z nami, prosimy o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem w temacie „księgarnia” lub „hurtownia”. 

Jeżeli chcą się z nami Państwo skontaktować i porozmawiać o możliwym współdziałaniu, formach reklamy, propozycjach i warunkach prosimy o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

We wszelkich innych sprawach, których nie przewidzieliśmy powyżej, prosimy o kontakt na adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ">kontakt@wydawnictwoazyl.pl

 

Patroni medialni

  • efantastyka.pl
  • rynek-ksiazki.pl
  • lubimyczytac.pl
  • gildia.pl
  • bookgeek.pl
  • recenzjum.pl
  • www.cogito.com.pl