Alternative flash content

Requirements

Get Adobe Flash player
Menu
Człowiek, który nie czyta dobrych książek, w niczym nie jest lepszy od tego, który w ogóle nie umie czytać

Mark Twain

Znajdź swój Azyl – uruchomiliśmy nowe Wydawnictwo

Rozpoczynamy przygodę z książką pełni pasji i niekonwencjonalnych pomysłów, niebanalnych idei i ambitnych celów.

Jesteśmy dla Czytelników – by mogli zatopić się w innym świecie i otrzymać to, co cenią najbardziej. Jesteśmy dla Autorów – by mogli spełniać swoje marzenia tworząc dobrą literaturę.


Jakie są  nasze plany i cele?

Będziemy je stopniowy odsłaniać i przybliżać zarówno naszym Czytelnikom, Autorom, jak i tym jeszcze poszukującym swojego czytelniczego azylu.

Chcemy wydawać literaturę  niebanalną, intrygującą i zaskakującą.  Jeśli lubisz śmiać się, to Cię rozbawimy, bać się przerazimy, pragniesz odkrywać tajemnice i snuć wielkie  intrygi – bardzo proszę , a może zatapiać się w miłości i uczuciu spragnionych kochanków…

Nie zawsze oznacza, to że będą to takie pozycje, jakie dyktują zagraniczne gusta, wielcy wydawcy i znane nazwiska. Przed wszystkim chcemy wydawać takie książki, które Ty Czytelniku chciałbyś czytać.

Czy nam się uda?

Mamy taką nadzieję i głęboko w to wierzymy. Obiecujemy, że zrobimy wszystko aby nie były to tylko puste słowa. Serdecznie zapraszamy do komentowania naszej pierwszej, debiutanckiej pozycji – Kakrachan. Zapraszamy na autorski blog i na forum.

Wydawnictwo Azyl

Patroni medialni